Dr. E. Aslı Aktı | E Broşür,  E Katalog, E-Dergi
Dijital çağın hayatımızı kolaylaştırdığı ve internetin yaygın kullanıldığı bu dönemde; E Broşür,  E Katalog, E-Dergi
E Broşür,  E Katalog, E-Dergi
16010
page-template-default,page,page-id-16010,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Dijital çağın hayatımızı kolaylaştırdığı ve internetin yaygın kullanıldığı bu dönemde; doğal kaynakların tüketiminde uzun vadeli planlar yapan birçok başarılı şirket dijital yayınlara yönelmiştir. Biz de tükettiğimiz kadarını geri kazandırmak amacı ile yola çıktık. Bu nedenle, Flix Digital Publishing olarak hazırladığımız her dijital yayının bütçesinden, müşterilerimiz adına Tema aracılığıyla doğaya 5 ağaç dikiyoruz.

 

Her yıl kağıt, karton ve yaşamsal ihtiyaçlarımız için kişi başı ortalama 7 ağaç yok ediyoruz. Oysa duyarlı davranarak en az zararla yüksek fayda sağlayabilir, tüketilenin yerine yenisini fazlasıyla koyabilir ve kağıt üretimi için harcanan yüksek enerji ve su tüketiminden de tasarruf edebiliriz. Yani her sene doğaya en azından 7 fidan geri kazandırabiliriz. Basılı dergi, gazete, broşür, katalog, flyer gibi kağıt, baskı, logistik ve dağıtım maliyetlerinin pahalı olduğu çözümlere istinaden Mobil Dergi , E Broşür , E Katalog gibi çözümler hem çevremizi hem de ekonomimizi korur. Lojistik, dağıtım ve yayım maliyetlerinden de kurtarıp karbon ayak izinizi azaltır.